Lubisz nie tylko jeść, ale także samodzielnie przygotowywać ulubione, włoskie potrawy? Eksperymenty w kuchni nie są Ci obce, a poznawanie nowych receptur to dla Ciebie forma rozrywki i relaksu?

Włoskie warsztaty kulinarne z Bosko-Włosko – sprawdziłeś już naszą ofertę?

photo by proste kolory (prostekolory.com)

Dołącz do nas podczas jednego z naszych warsztatów kulinarnych dedykowanych dla dzieci i dorosłych!

NAJBLIŻSZE WARSZTATY


Warsztaty kulinarne kierujemy zarówno do dzieci, jak i dorosłych. W ich trakcie uczestnicy poznają tajniki prawdziwej kuchni włoskiej oraz tradycyjne receptury, zarówno na te bardziej znane, jak i mniej popularne dania. Nasze warsztaty organizujemy głównie na Śląsku, w Katowicach i w Zabrzu. Aktualnych informacji o zapisach i tematach spotkań szukaj tutaj lub na naszym facebooku. Współpracujemy ze studiem kulinarnym Przystanek 11 w Zabrzu.

Spotkania z kuchnią włoską to zawsze czas pełen smaku, dobrej energii i spontanicznej atmosfery. Dbamy o wszystkie szczegóły: komfortowe i dobrze wyposażone studio kulinarne, ciekawe menu, najwyższej jakości składniki – to nasza wizytówka.
Współpracujemy tylko z prawdziwymi profesjonalistami i pasjonatami – mistrzami kuchni włoskiej, szefami kuchni, certyfikowanymi pizzaiolo, Włochami, którzy z sercem przekazują swoją wiedzę i doświadczenie, popularyzując prawdziwą kuchnię włoską w Polsce. Na warsztatach poznasz bliżej Włochów pochodzących z różnych części Półwyspu Apenińskiego: z Sycylii, Apulii, Molise czy Toskanii. Dzięki temu, tematy do kolejnych spotkań z kuchnią włoską nigdy się nie kończą, stale fascynując uczestników. 

Zabłyśnij przed rodziną i znajomymi swoimi kulinarnymi umiejętnościami.


Zrób przyjemność samemu sobie!


Kup kartę prezentową do wykorzystania na dowolne warsztaty w roku.


Włoskie warsztaty kulinarne organizowane przez naszą firmę:

  • odbywają się w profesjonalnych studiach kulinarnych na terenie Śląska,
  • trwają od 2 do 4 godzin,
  • przeprowadzane są w grupach ok. 8-15-osobowych,
  • gwarantują Uczestnikom pracę w pełni wyposażonej sali, fartuszki kuchenne, wszystkie niezbędne produkty spożywcze oraz przybory do notowania przepisów,
  • instruktaż prowadzącego,
  • zawsze kończą się degustacją stworzonych przez grupę potraw,
  • pozostawiają pamiątkę nie tylko w postaci przyjemnych wspomnień, ale też w formie certyfikatu z podpisem prowadzącego mistrza kuchni włoskiej.
photo by proste kolory (prostekolory.com)

Dołącz do nas i sprawdź nasze

NAJBLIŻSZE WARSZTATY!  
Dowiedz się więcej! Napisz lub zadzwoń: warsztaty@bosko-wlosko.pl, tel. 506 80 90 22