Kuchnia włoska w magiczny sposób łączy ludzi. Może sprawić także wiele przyjemności zespołowi współpracowników lub klientów firmy podczas wspólnych warsztatów integracyjnych!

Warsztaty integracyjne
Warsztaty integracyjne

Warsztaty integracyjne

Spotkanie integracyjne podczas warsztatów kulinarnych we włoskim stylu to wspaniała okazja na poznanie się z nieco innej strony. Wspólne gotowanie, a potem degustacja z pewnością wprawią uczestników w doskonały nastrój, co pozwoli na przełamanie niepotrzebnego dystansu i barier. Zintegrowany zespół, to lepsza komunikacja, bardziej wydajna praca i dobra atmosfera w środowisku służbowym!

Warsztaty kulinarne utrzymane we włoskiej tematyce, to także świetny sposób na spędzenie czasu z najważniejszymi klientami firmy. Wspólny kurs gotowania z pewnością okaże się przyjemną niespodzianką dla Państwa kontrahentów i pozwoli pogłębić wasze relacje i osiągnąć sukces biznesowy. Podczas wspólnego gotowania, przy włoskim winie i dobrej muzyce będziecie mogli Państwo lepiej się poznać, a na koniec w przyjemnej atmosferze spożyć przygotowany posiłek.

W zależności od oczekiwań spotkania i warsztaty kulinarne mogą odbywać się w oficjalnej lub swobodnej atmosferze. Spotkania trwają najczęściej 3-5 godz, w zależności od potrzeb.

Warsztaty integracyjne
Warsztaty integracyjne

Zapewniamy:

  • wspólne układanie harmonogramu spotkania oraz ciekawe, sezonowe lub tematyczne menu, oparte na oryginalnych, włoskich recepturach,
  • odpowiednio wyposażone studio kulinarne,
  • odpowiednie zaopatrzenie w produkty spożywcze,
  • wykwalifikowanego i doświadczonego mistrza kuchni włoskiej, który poprowadzi warsztaty (dostępni są dla Państwa profesjonalni kucharze różnych specjalności; np. pizza, standardy kuchni włoskiej),
  • przepisy wszystkich przygotowywanych potraw,
  • fartuchy kuchenne na czas warsztatów,
  • inne elementy ustalone indywidualnie.

 

 


Masz swój pomysł na warsztaty integracyjne? Napisz do nas! Doradzimy, podpowiemy, co sprawdza się najlepiej, weźmiemy pod uwagę wszystkie okoliczności, tak, by spotkanie z Twoimi pracownikami lub kontrahentami było przyjemną chwilą wspólnego relaksu i  sympatycznym wspomnieniem.


Dowiedz się więcej i zadzwoń lub napisz: warsztaty@bosko-wlosko.pl, tel. 506 80 90 22