Kuchnia włoska dla wymagających – realizujemy to hasło prowadząc nasz sklep internetowy oraz organizując warsztaty kulinarne. Bosko-Włosko popularyzuje prawdziwą włoską kuchnię wśród prawdziwych miłośników kuchni włoskiej.

 

Bosko-Włosko to również efekt zamiłowania do kontaktów z ludźmi o podobnych pasjach i zainteresowaniach. Skupiamy wokół siebie pasjonatów włoskiego stylu życia, sympatyków kuchni – zarówno doskonałych szefów kuchni popularyzujących prawdziwą kuchnię włoską, jak również uczestników naszych spotkań, klientów sklepu i wszystkich miłośników kultury Włoch.

Czym się zajmujemy?

k16SKLEP

Prowadzimy sklep internetowy, w którym proponujemy najlepsze produkty kuchni włoskiej. Jesteśmy importerem i dystrybutorem wysokogatunkowych artykułów spożywczych. Sprowadzamy je głównie z regionu Molise, który słynie z czystego środowiska i szacunku do tradycyjnej uprawy roślin. Mamy pełne zaufanie do gospodarstwa rolnego w tym regionie, które nas zaopatruje. Dzięki temu mamy pewność, że produkty, które oferujemy są nie tylko unikatowe (nie znajdziecie ich Państwo w innych sklepach), ale i wyśmienite w swoim smaku i jakości. Oferujemy również produkty z innych regionów Włoch. Ich wspólną cechą jest najwyższa jakość i doskonały smak.ORGANIZACJA EVENTÓW

Zajmujemy się organizacją warsztatów kuchni włoskiej, prywatnych imprez w domach naszych Klientów i wynajętych restauracjach (urodziny, imieniny, wieczory panieńskie/kawalerskie, spotkania rodzinne i towarzyskie), eventów integracyjnych dla firm, pokazów kulinarnych oraz innych spotkań związanych z kuchnią włoską.

Współpracujemy z doskonałymi włoskimi i polskimi szefami kuchni, którzy na co dzień pracują w najlepszych włoskich restauracjach. Dołącz do nas!

Zapraszamy do kontaktu i polecamy nasze usługi!


Dowiedz się więcej! Napisz lub zadzwoń: sklep@bosko-wlosko.pl, tel. 506 80 90 22