Jesienna dostawa naturalnych delikatesów prosto z Włoch | jesień 2019

Każdy, kto zna mnie i Bosko-Włosko, wie, że staram się zaopatrzać moich Klientów w jak najlepsze produkty kuchni włoskiej. Często sama ich szukam u włoskich producentów, a czasami to one znajdują mnie! Od początku roku testowałam naturalne przetwory warzywne marki SPINA i prawdziwe octy balsamiczne marki CAVALLI, i…

…faza testów przebiegła nadzwyczaj korzystnie, dlatego jesienią będę zamawiać drugą, większą partię tych delikatesów. Ponieważ ich ilość jest ograniczona ze względu na to, że produkty pochodzą z firm rodzinnych, a nie z globalnych fabryk, to postanowiłam wprowadzić możliwość zamówienia ich wcześniej dla każdej chętnej osoby. To najlepszy sposób, by zagwarantować sobie zapas, który wystarczy do kolejnej dostawy wiosną.

Część produktów oczywiście trafi do regularnej sprzedaży w sklepie internetowym i na ekotargach, ale będzie to ilość ograniczona. Dlatego:

  • Zapraszam do składania zamówień na rzemieślnicze przetwory warzywne i makarony produkowane z zachowaniem tradycyjnych metod produkcji wg. starych apulijskich przepisów rodzinnej przetwórni Spina Sapori Di Puglia.
  • Zamówić również można octy balsamiczne powstałe w wyniku naturalnych przemian zachodzących w moszczu winnym czyli wg. tradycyjnych metod, również rodzinnej firmy Aceto Balsamico Cavalli.

ZASADY:

  1. Poniżej znajduje się lista produktów, które można zamówić w tej dostawie.
  2. Dostarczenie zamówienia planowane jest po 10 listopada 2019 r.
  3. Produkty będzie można odebrać ode mnie osobiście (Katowice), podczas targów (EBOC w Mikołowie i Targ na Zielonym w Gliwicach) lub otrzymać je przesyłką kurierską w cenie od 15 zł (cena ustalana indywidualnie po określeniu ilości zamówionych produktów).
  4. Zamówienie należy złożyć do 20.09.2019 r. i opłacić je do 27.09.2019 r.
  5. Tylko opłacone zamówienia zostaną zrealizowane.
  6. Zamówienia proszę składać mailowo, wysyłając maila na adres sklep@bosko-wlosko.pl.

PRODUKTY:

O produktach często piszę na naszym facebooku, a o octach balsamicznych Cavalli można przeczytać w tym artykule.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu: sklep@bosko-wlosko.pl, tel.: 506 80 90 22.

Marta z Bosko-Włosko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *