Ekologiczny targ w Mikołowie

W Mikołowie, od niemal roku działa targ ekologiczny, na którym możecie nas regularnie spotykać. Włoska żywność, produkowana w kontrolowanych, naturalnych warunkach znalazła uznanie już wśród wielu Klientów.

Od kilku miesięcy Bosko-Włosko jest częstym bywalcem Eko Bio Organic Centrum w Mikołowie (ul. Kościuszki). To miejsce szczególne – co sobotę, od 8:00 do 14:00 spotykają się tu dostawcy i producenci ekologicznych produktów spożywczych min. ze Śląska, opolszczyzny, kielecczyzny, Mazowsza, Zakopanego oraz Klienci z okolicznych miejscowości: Mikołowa, Katowic, Mysłowic, Łazisk i innych. Miejsce nie jest szczególnie łatwo dostępne ponieważ nie znajduje się w centrum miasta, dlatego też tym bardziej cieszy duża popularność wśród kupujących.

Już po pierwszej wizycie – w lutym, zauważyliśmy, że Klienci Centrum cenią sobie także produkty Bosko-Włosko za ich najwyższą jakość i oryginalne pochodzenie. Doskonała oliwa z oliwek o niskiej kwasowości (tylko 0,23%) oraz rzemieślnicza mąka z pszenicy miękkiej i twardej do nadal rzadkość na naszych lokalnych targach. Produktów kuchni włoskiej jest oczywiście sporo w wielu miejscach, natomiast tych z wyższej półki nadal nie jest zbyt wiele.

W Eko Bio Organic Centrum w Mikołowie gościmy raz w miesiącu, zawsze wcześniej piszemy o tym na naszym facebooku. Zapraszamy serdecznie wszystkich Klientów do odwiedzania naszego stoiska.

IMG_0481

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

IMG_0478

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *