Lubisz nie tylko jeść, ale także samodzielnie przygotowywać ulubione, włoskie potrawy? Eksperymenty w kuchni nie są Ci obce, a poznawanie nowych receptur to dla Ciebie forma rozrywki i relaksu?

Włoskie warsztaty kulinarne z Bosko-Włosko – sprawdziłeś już naszą ofertę?

photo by proste kolory (prostekolory.com)

Dołącz do nas podczas jednego z naszych warsztatów kulinarnych dedykowanych dla dzieci i dorosłych!

NAJBLIŻSZE WARSZTATY


Proponujemy udział w warsztatach kulinarnych skierowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, podczas których przede wszystkim poznasz tajniki prawdziwej kuchni włoskiej oraz tradycyjne receptury zarówno na te bardziej znane, jak i mniej popularne dania.Nasze warsztaty kulinarne organizujemy głównie na Śląsku, w Katowicach. Aktualnych informacji o zapisach i tematach spotkań szukaj tutaj lub na naszym facebooku.

Spotkania z kuchnią włoską to zawsze czas pełen smaku, dobrej energii i spontanicznej atmosfery. Dbamy o wszystkie szczegóły: komfortowe i dobrze wyposażone studio kulinarne, ciekawe menu, najwyższej jakości składniki – to nasza wizytówka.
Współpracujemy tylko z profesjonalistami i pasjonatami. Nasze warsztaty kulinarne prowadzą cenieni mistrzowie kuchni włoskiej, doskonali szefowie kuchni, certyfikowani pizzaiolo – Włosi, którzy profesjonalnie i z sercem przekazują swoją wiedzę i doświadczenie, popularyzując prawdziwą kuchnię włoską w Polsce. Na warsztatach poznasz bliżej Włochów pochodzących z różnych części Półwyspu Apenińskiego: z Sycylii, Apulii, Molise czy Toskanii. Dzięki temu, tematy do kolejnych spotkań z kuchnią włoską nigdy się nie kończą i stale są bardzo fascynują i wciągają uczestników.
 
Zabłyśnij przed rodziną i znajomymi swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Zrób przyjemność samemu sobie!
Zainspiruj swoje dziecko do kulinarnej, pełnej smaku zabawy!

Włoskie warsztaty kulinarne organizowane przez naszą firmę:

  • odbywają się w profesjonalnych studiach kulinarnych na terenie Śląska,
  • trwają od 2 do 4 godzin,
  • przeprowadzane są w grupach ok. 8-15-osobowych,
  • gwarantują Uczestnikom pracę w pełni wyposażonej sali, fartuszki kuchenne, wszystkie niezbędne produkty spożywcze oraz przybory do notowania przepisów,
  • instruktaż prowadzącego,
  • zawsze kończą się degustacją stworzonych przez grupę potraw,
  • pozostawiają pamiątkę nie tylko w postaci przyjemnych wspomnień, ale też w formie certyfikatu z podpisem prowadzącego mistrza kuchni włoskiej.
photo by proste kolory (prostekolory.com)

Dołącz do nas podczas jednego z naszych warsztatów kulinarnych!

NAJBLIŻSZE WARSZTATY  
Dowiedz się więcej! Napisz lub zadzwoń: warsztaty@bosko-wlosko.pl, tel. 506 80 90 22